Skocz do zawartości

Kup PREMIUM

Kup rangę Premium by mieć więcej możliwości

sprawdź i przekonaj się

Kup

NOWOŚĆ ! SKLEP CS 1.6

Wejdź do sklepu i kup wybraną usługę na serwerze!

sprawdź i przekonaj się

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Rekrutacja  OTWARTA

Rekrutacja rusza, myślisz że dasz radę? Sprawdź wymagania

Jeśli jesteś gotowy zapoznaj się z zasadami i złóż podanie

Rekrutacja

Posiadasz swój serwer?

Witaj, posiadasz swój serwer? Szukasz forum? Dołącz do nas!

Złóż podanie w odpowiednim dziale i czekaj na rozpatrzenie

Dołącz

[Podanie na Moderatora] EXTREME

EXTREME
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator
Administrator

• Osoba mająca ukończone 17lat +
  • Charakteryzująca się wysoką znajomością ortografii +
  • Posiadająca konto Steam +
  • Biorąca czynny udział w życiu forum  (sieć jest nowa, ale jestem w stanie przekazać parę złoty na rozbudowę sieci)
  • Nie mająca żadnego ostrzeżenia na swoim koncie
  • Znająca regulamin  +
  • Mająca dobrą opinie wśród członków forum -
  • Posiadająca przynajmniej 50 sensownych postów - (sieć jest nowa)
  • Osoba przebywająca co najmniej pół roku na forum - (sieć jest nowa)
  • Czas spędzany na forum minimum 3h dziennie. +

Nick: EXTREME
Imię: Dawid
Kontakt (GG/Steam):steam
Steam ID: 76561199015549612
Staż na sieci: Dopiero co wbiłem (Chciałbym aby administracja nie myślała, że jest to konto pod podanie. Sieć jest nowa a doświadczona osoba w administracji zawsze się przyda.)
Link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199015549612/
Ile dziennie czasu poświęcasz na forum?: 3-5h w zależności od godzin pracy

Czy pełniłeś już kiedyś funckję Moderatora? (jak tak to przez jaki okres czasu): Tak, moderator nie jest mi obcy. Sprawowałem tą funkcję na innych forach, które już niestety nie istnieją, także prowadziłem swoją sieć serwerów na której zdobyłem największe doświadczenie w budowie i posługiwaniu się panelem moderatora i całym systemem działania sieci.

Dlaczego akurat Ty miałbyś zostać Moderatorem?: Sieć jest nowa i dopiero się rozrasta. Doświadczona osoba na tym stanowisku na pewno się przyda. Sieć potrzebuję ożywienia, nowości i zaangażowania. Chciałbym odciągnąć administrację od codziennego nadzoru na stronkę, jestem pracowity i lubię pomagać osobom, które tej pomocy potrzebują.

Coś o sobie (Przekonaj nas, że nadajesz się na tę funkcję):
Hej mam na imię Dawid i mam 17 lat. Na co dzień zajmuję się szkołą (technikum grafiki komputerowej oraz pracą dorywczą, którą jest praca jako magazynier w sklepie. Chciałbym pomóc w rozwoju sieci jak i odciągnąć właściciela od obowiązków. Jestem aktywny i lubię pomagać osobom, które tego potrzebują. Największym minusem jest to, że mnie nie znacie, ale z czasem dowiecie się jaki jestem i przekonacie się, że znam się na rzeczy i każdy będzie mógł uzyskać ode mnie odpowiedź na pytani, które go dręczą.

*INFORMACJA*

Nie zależy mi na randze ani na kolorku. Chciałbym pomóc w rozwijaniu botowni i patrzeć na to jak co rusz przybywają nowe osoby i cieszą się miłą atmosferą na sieci i będą ją odwiedzać codziennie dzięki czemu botownia w przyszłości będzie jedną z największych sieci w Polsce. Decyzja należy do was. Zapamiętajcie tylko, że nie zależy mi na tej randze tylko na tym aby sieć stała się kiedyś jedną z największych w swojej kategorii.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

EXTREME

// Moderator próbny !

• Właściciel
Właściciel
Twoje podanie zostało przyjęte,
więcej informacji uzyskasz po skontaktowaniu się z Właścicielem bądź z Administratorem 
  • Dziękuję 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Pamiętaj że Botownia to nie tylko forum!

Dołącz do naszej społeczności

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.